Sprawdź ceny internetu
Systemy alarmowe
Kasy fiskalne
Sprawdź ceny kas fiskalnych ELZAB
Elektroniczne systemy zabezpieczeń
Monitoring dla firmy. kamery Color24

Współczesne firmy coraz częściej decydują się na instalację zaawansowanych systemów monitoringu, które zapewniają nie tylko bezpieczeństwo, ale także nowoczesne funkcje, takie jak kolorowy obraz w nocy i detekcja ludzi. Montaż takiego systemu może przynieść wiele korzyści i podnieść poziom bezpieczeństwa w miejscu pracy.

Pierwszym krokiem jest wybór odpowiednich kamer, które zapewnią wysoką jakość obrazu zarówno w dzień, jak i w nocy. Kamery z kolorowym obrazem w nocy są innowacyjnym rozwiązaniem, które umożliwiają rejestrowanie pełnokolorowych obrazów nawet przy minimalnym oświetleniu. Dzięki temu, personel odpowiedzialny za monitorowanie systemu będzie mógł dokładnie obserwować teren firmy o każdej porze dnia i nocy.

Dodatkową zaletą nowoczesnych kamer jest funkcja "human detection" - czyli wykrywanie ludzi. Dzięki tej funkcji system jest w stanie rozpoznawać obecność osób na monitorowanym terenie, co może być szczególnie przydatne w sytuacjach awaryjnych lub podejrzanych zdarzeniach. To umożliwia szybką reakcję personelu bezpieczeństwa lub odpowiednich służb w przypadku wykrycia niepożądanej obecności.

Sam montaż systemu monitoringu z kamerami z kolorowym obrazem w nocy i funkcją "human detection" wymaga profesjonalnego podejścia. Konieczne jest odpowiednie rozmieszczenie kamer, dostosowanie ustawień oraz integracja z systemem monitoringu. Warto skorzystać z usług specjalistów, którzy zapewnią kompleksową instalację i konfigurację systemu, aby maksymalnie wykorzystać jego potencjał.

Dodatkowo zamontowaliśmy monitor dla obsługi sklepu, który przełącza obraz z poszczególnych kamer w przypadku wykrycia człowieka w obrębie widoku kamery.


Zapraszamy wszystkich z okolic: Mirsk, Mroczkowice, Orłowice, Krobica, Przecznica, Gajówka, Grudza, Kwieciszowice, Proszowa, Kłopotnica, Karłowiec, Brzeziniec, Rębiszów, Giebułtów, Kamień, Kotlina, Gierczyn, Mlądz i okolice. Działamy w powiatach: lwóweckim, lubańskim, jeleniogórskim. Firma Jupiter to 20 lat doświadczenia. Oferujemy montaż serwis i konfigurację systemów monitoringu, systemów alarmowych, dostępu do internetu we własnej sieci internetowej. Sprzedaż i serwis kas fiskalnych ELZAB oraz serwis i sprzedaż sprzętu komputerowego. oraz instalacje elektryczne.