Elektroniczne systemy zabezpieczeń
Sprawdź ceny internetu
Kasy fiskalne
Sprawdź ceny kas fiskalnych ELZAB
Systemy alarmowe

Zakup nowego laptopa to zazwyczaj wydatek powyżej kwoty 1000 złotych, mieszczący się w zakresie co najmniej 1500 – 2000 zł. Jeśli potrzebujemy laptopa do zastosowań biurowych, do pracy w domu, korzystania z serwisów społecznościowych, komunikacji internetowej czy też słuchania muzyki powinniśmy rozważyć zakup laptopa poleasingowego dobrej marki.

Wybranie nowego laptopa do 1200 zł niestety powiązane jest z otrzymaniem sprzętu o słabszych parametrach, gorszej jakości wykonania, nie dorównującego droższym modelom danej marki. Różnica w cenie zdecydowanie wpływa na dobór parametrów, ilość zastosowanych technologi oraz dobór materiałów z których laptop jest wykonany co przekłada się na komfort użytkowania.

Czy znajdziemy laptopa ok 1000-2000 zł nie odbiegającego rangą od co najmniej dwa razy droższych?

Rozważmy zakup laptopa poleasingowego. Ich niska cena wynika z tego że nie są to najnowsze modele, które dopiero ukazały się na rynku. Mimo tego warto się zainteresować takim sprzętem gdyż dzięki dobrej marce (Dell, Hewlett Packard, Fujitsu, Toshiba) zakupimy towar o wysokiej jakości wykonania. Zaletą takich laptopów jest także to, że są to najczęściej laptopy z linii profesjonalnej a nie domowej co przekłada się na jakość ich wykonania (porządne parametry, obudowa i zawiasy)

 

Kontakt

 

Gryfów Śląski, ul. Kolejowa 65-66, otwarte pn-pt 9.00-17.00, sob. 9.00-13.00

tel. 757814388, 757811454, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.