SYSTEMY MONITORINGU I REJESTRACJI OBRAZU

Oferujemy:

- Sprzedaż i profesjonalny montaż systemów monitoringu w mieszkaniach, domach oraz firmach.

- wideo-domofony

- Kamery analogowe i IP

- Rejestratory

- Możliwość zdalnego podglądu z kamer na komputerach, smartfonach, telewizorach.

- Transmisje strumieniowe Online na stronach internetowych

Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz indywidualne podejście.

Zadzwoń i umów się na bezpłatne spotkanie.


Montaże

Wideodomofon Vidos i stacja bramowa z zamkiem kodowym

Zdjęcia z montażu wideodomofonu Vidos oraz stacji bramowej z kamerą z dostępem na kod pin. Funkcjonalności takiego zestawu:

- Możliwość podglądu kto stoi przy furtce oraz rozmowa.

- Otwieranie bramy i furtki za pomącą panelu dotykowego na ekranie.

- Wejście na posesję po podaniu kodu pin przy furtce.

Więcej…

System alarmowy z czujkami zewnętrznymi

W nowo budowanym domu jednorodzinnym zainstalowaliśmy system alarmowy Satel Perfecta. Skonfigurowaliśmy dwie strefy - wewnętrzną oraz zewnętrzną z wykorzystaniem czujek Satel Opal. Sterowanie za pomocą klawiatury, aplikacji lub wiadomości SMS z powiadomieniem GSM.

Więcej…

System alarmowy i system monitoringu w budowanym domu jednorodzinnym w Gryfowie Śląskim

W nowo budowanym domu jednorodzinnym w Gryfowie Śląskim zainstalowaliśmy system monitoringu i system alarmowy. Sterowanie za pomocą klawiatury, aplikacji lub wiadomości SMS z powiadomieniem GSM.

Więcej…

System alarmowy w lokalu w Bogatyni

Prezentujemy zdjęcia z instalacji systemu alarmowego w Bogatyni. Ochrona sali sprzedaży, sterowany za pomocą klawiatury, aplikacji lub wiadomości SMS z powiadomieniem GSM.

Więcej…

System alarmowy w okolicach Czerniawy Zdrój

Prezentujemy zdjęcia z instalacji systemu alarmowego w okolicach Czerniawy Zdrój. System alarmowy częściowo bezprzewodowy, sterowany za pomocą pilotów z powiadomieniem GSM.

Więcej…

System monitoringu Hikvision i system alarmowy

Prezentujemy zdjęcia z instalacji systemu monitoringu oraz systemu alarmowego w okolicach Gryfowa Śląskiego. Zastosowaliśmy system monitoringu z kamerami Hikvision o rozdzielczości 4Mpix. Rejestrator został zamknięty w estetycznej skrzynce. System został podłączony do internetu dzięki temu właściciel uzyskał możliwość zdalnego monitorowania swojej posesji. Oprócz systemu monitoringu zainstalowaliśmy 2 strefowy system alarmowy sterowany za pomocą pilotów.

Więcej…

Modernizacja kamer w firmie w okolicach Mirska

Czasem zdarza się że posiadamy w firmie stary analogowy system monitoringu i chcielibyśmy go unowocześnić. W tym wypadku zamontowaliśmy kilka nowych kamer, wymieniliśmy rejestrator na nowocześniejszy i obsługujący wyższe rozdzielczości kamer. Nowy rejestrator został podłączony do internetu.

Więcej…

System monitoringu dla firmy w okolicach Gryfowa Śląskiego

Prezentujemy zdjęcia z instalacji systemu monitoringu w okolicach Gryfowa Śląskiego. Zastosowaliśmy system monitoringu z kamerami Hikvision o rozdzielczości 4Mpix. Rejestrator został zamknięty w estetycznej skrzynce. System został podłączony do internetu dzięki temu właściciel uzyskał możliwość zdalnego monitorowania swojej posesji.

Więcej…
© 1998-2019 Jupiter  GRYFÓW ŚLĄSKI    Kontakt: 757814388, 757811454     E-MAIL     FACEBOOK

Szukaj