SYSTEMY MONITORINGU I REJESTRACJI OBRAZU

Oferujemy:

- Sprzedaż i profesjonalny montaż systemów monitoringu w mieszkaniach, domach oraz firmach.

- wideo-domofony

- Kamery analogowe i IP

- Rejestratory

- Możliwość zdalnego podglądu z kamer na komputerach, smartfonach, telewizorach.

- Transmisje strumieniowe Online na stronach internetowych

Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz indywidualne podejście.

Zadzwoń i umów się na bezpłatne spotkanie.


Montaże

System monitoringu dla firmy w Lubaniu

Prezentujemy zdjęcia z montażu systemu monitoringu marki HIKVISION w firmie w Lubaniu. Ponieważ budynek został już wykończony zastosowaliśmy dedykowane puszki pod-kamerowe. Rejestrator z dystrybutorem zasilania został zamknięty w dedykowanej skrzynce zamykanej na klucze. Podgląd został zrealizowany na firmowym laptopie oraz na telefonach właścicieli firmy.

Więcej…

Montaż kamer w pobliżu miejscowości Mirsk

Montowaliśmy system monitoringu w pobliżu miejscowości Mirsk. System z kamerami o rozdzielczości 4Mpix podłączony został do domowej sieci internetowej, dzięki temu uzyskano możliwość zdalnego monitorowania posesji za pomocą telefonów i laptopa z zainstalowanym dedykowanym oprogramowaniem.

Więcej…

System CCTV oraz system SSWiN - czyli alarm i kamery w miejscowości Olszyna

Coraz częściej słyszy się o wykorzystywaniu przez grupy przestępcze gazu usypiającego. Grupy takie obserwują zachowanie domowników i umiejscowienie sypialni. Po uśpieniu domowników następuje włamanie. Zabezpieczeniem przed tego typu włamaniem są czujki gazu usypiającego. Montuje się je przy podłodze sypialni - ponieważ chloroform jest gazem cięższym od powietrza. Czujki mogą działać niezależnie oraz być częścią systemu alarmowego.

Więcej…

Czujki zewnętrzne - nowoczesne systemy ochrony

Nowoczesny system alarmowy to nie tylko ochrona wewnątrz budynku. Coraz częściej pragniemy aby intruzi zostali wykryci / odstraszeni już na etapie podejścia do budynku zanim dokonają szkód. Dlatego warto się zastanowić nad stworzeniem dodatkowej bariery / strefy która będzie chroniła także nasz budynek od zewnątrz. Taką zewnętrzną strefę złożoną z czujek zewnętrznych lub kurtynowych można stworzyć także w już istniejącym systemie alarmowym za pomocą bezprzewodowych czujek zewnętrznych.

Więcej…

System alarmowy budowy w okolicach Gryfowa Śląskiego

Montaż systemu alarmowego na budowie domu jednorodzinnego w okolicach Gryfowa Śląskiego. System Satel Perfecta. Czujki BOSCH oraz dualne OPTEX. Sterowanie alarmu za pomocą aplikacji na telefon komórkowy oraz SMS.

Więcej…

System monitoringu ze zdalnym podglądem w okolicach Mirska

W pięknie położonej posesji w okolicach Mirska montowaliśmy system monitoringu. Cztery 4Mpix'elowe kamery marki Hikvision objęły cały teren budynku. Dodatkowo skonfigurowaliśmy dla klienta zdalny podgląd. Dzięki temu możliwe było monitorowanie na żywo swojej posesji za pomocą telefonu za pomocą aplikacji HIK CONNECT.

Więcej…

System alarmowy i montaż monitoringu w okolicach Świeradowa Zdroju

Prezentujemy zdjęcia z wykonanego montażu systemu alarmowego i systemu monitoringu w domu jednorodzinnym w okolicach Świeradowa Zdroju. Zastosowaliśmy system alarmowy Satel Perfecta gdzie uzbrojenie oraz rozbrojenie systemu następuje za pomocą pilotów.  Alarm posiada funkcjonalność powiadamiania oraz sterowania za pomocą wiadomości tekstowych SMS oraz za pomocą aplikacji na telefon PERFECTA CONTROL. Do zbudowania systemu monitoringu posłużyły nam kamery oraz rejestrator sprawdzonej już marki HIKVISION.

Więcej…

Montaż kamer i oświetlenia obiektu w okolicach LUBANIA

Prezentujemy zdjęcia z montażu kamer i oświetlenia w okolicach miejscowości LUBAŃ. Piękny zabytkowy budynek został zabezpieczony systemem monitoringu. Zamontowano także dodatkowe oświetlenie co dodatkowo pomaga chronić budynek.

Więcej…
© 1998-2019 Jupiter  GRYFÓW ŚLĄSKI    Kontakt: 757814388, 757811454     E-MAIL     FACEBOOK

Szukaj

Designed with by jakubskowronski.com