Lubań - kamery - monitoring - rejestratory

Skuteczność monitoringu obiektu musi spełniać kilka określonych zasad. Obecnie ceny systemów monitoringu (kamery i rejestrator) spadły do akceptowalnych poziomów. Warto więc zastanowić się nad montażem takiego sytemu w domu lub firmie.

Działanie prewencyjne

Jeżeli nasz budynek (obiekt) może być narażony na włamania -  kamery i widoczne oznakowanie obiektu spowoduje prewencyjną ochronę takiego obiektu przed wtargnięciem (włamaniem). Złodziej wybierze zawsze obiekt w którym mniej będzie narażony na złapanie lub wykrycie.

System monitoringu

System monitoringu CCTV składa się z kilku składników. Głównym sercem takiego systemu jest rejestrator z dyskiem twardym na którym są zapisywane nagrania z podłączonych do niego kamer. Najczęściej do "zmonitorowania" budynku jednorodzinnego powinny wystarczyć 4 kamery. W niektórych przypadkach kiedy obiekt jest duży, posiada ganki lub nietypową bryłę montuje się większą ilość kamer. Nasza firma instaluje kamery o rozdzielczościach minimum 4Mpix takich marek jak HIKVISION czy BCS z funkcją WDR lub DWDR. W zależności od potrzeby długości przechowywania nagrań montujemy specjalne dyski dedykowane do rejestratorów o pojemnościach nie mniejszych niż  1TB co pozwala na przechowanie minimum 3 tygodniowych w zapisów nagrań. Czas zapisu można zwiększać np. montując dyski o większych pojemnościach.

Kamery z kartą pamięci

Istnieje możliwość montażu pojedynczej samodzielnej kamery, która będzie rejestrowała obraz na zamontowanej wewnątrz karcie pamięci. Należy zdawać sobie sprawę, że czas zapisu na takiej karcie jest znacznie krótszy niż na dysku twardym rejestratora. Do takiej kamery należy doprowadzić zasilanie.

Okablowanie

Jeżeli budujesz już teraz rozważ położenie okablowania pod przyszły system monitoringu lub system alarmowy. Możemy "położyć" okablowanie pod przyszłe systemy monitoringu, alarmu czy wideodomofonu. Jeżeli posiadasz wykończony budynek jesteśmy w stanie ułożyć okablowanie w sposób niewidoczny lub prawie niewidoczny. Nie polecamy bezprzewodowych systemów monitoringu.

Zdalny podgląd

Polecane przez nas rejestratory posiadają po podłączeniu ich do internetu możliwość zdalnego podglądu. Za pomocą aplikacji w telefonie komórkowym, tablecie lub za pomocą programu na komputerze możesz zdalnie monitorować swój obiekt lub zlecić to centrum monitoringu.

Systemy monitorinku - kamery - Gryfów Śląski

Modernizacja

Istnieje możliwość modernizacji dotychczas posiadanego systemu monitoringu. Można stopniowo zmodernizować swoje kamery pozostając przy dotychczasowym okablowaniu stopniowo wymieniając je na kamery o wyższych rozdzielczościach. Pierwszym punktem jest wymiana rejestratora, który obsłuży dotychczas posiadane kamery oraz nowe.

Doświadczenie

Posiadamy duże doświadczenie w montażu okablowania strukturalnego. Montaż instalacji monitoringu, alarmowych sieci internetowych LAN i WiFi. Posiadamy także szeroką wiedzę informatyczną. Nasz firma działa na tym terenie od 1998r. Obsługujemy firmy i osoby prywatne z Lubania oraz miejscowości Henryków Lubański, Pisarzowice, Jałowiec, Kościelnik, Kościelniki Dolne, Uniegoszcz, Radostów Dolny, Radostów Górny, Radostów Średni, Mściszów, Nawojów Łużycki, Nawojów Śląski, Radogoszcz, Uniegoszcz
oraz w miejscowościach powiatu Lubańskiego, Lwóweckiego i jeleniogórskiego

Ceny systemów monitoringu

Każdy obiekt jest trochę inny. Różne są także potrzeby i wymagania klientów dlatego wycena systemu następuje po obejrzeniu obiektu. Umawiamy się na bezpłatną i niezobowiązującą wizytę, po której jesteśmy w stanie wycenić sprzęt.

Kontakt

 

SYSTEMY MONITORINGU ALARMOWE WIDEODOMOFONY SIECI

tel. 757814388, 757811454, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


Montaże

System monitoringu dla Ośrodka Zdrowia w Mirsku

Instalowaliśmy kamery w Ośrodku zdrowia w Mirsku. Do części instalacji musieliśmy wykorzystać podnośnik

Więcej…

System alarmowy, monitoringu oraz czujniki dymu i temperatury dla firmy w Mirsku

Kilkanaście czujników ruchu, oraz dymu i temperatury złożyło się na system alarmowy który instalowaliśmy w firmie w Mirsku. Dodatkowo zamontowaliśmy system monitoringu. Poprawiliśmy zasięg internetu montując i konfigurując urządzenia podsufitowe.

Więcej…

Rozbudowany system alarmowy i system monitoringu IP

Prezentujemy zdjęcia z montażu rozbudowanego systemu alarmowego składającego się z kilkudziesięciu czujników przewodowych i bezprzewodowych (ruchu, oraz ciepła i dymu) oraz systemu monitoringu IP wraz z systemem podtrzymania zasilania w razie zaniku prądu. Całość systemu jest monitorowana przez agencję ochrony ALMAK SECURITY. Dodatkowo na terenie obiektu rozmieszczone zostały czujki zewnętrzne.

Więcej…

System alarmowy i system monitoringu dla agroturystyki

System alarmowy z powiadomieniem GSM i system monitoringu dla odnawianego budynku w okolicach Leśnej.

Więcej…

System alarmowy w okolicach Lubania z monitorowaniem sygnałów przez Almak Security

Posiadając system alarmowy wyposażony w możliwość powiadamiania (moduł GSM) o zdarzeniach jesteśmy w stanie otrzymywać informacje będac po za domem lub firmą. Co jednak w przypadku kiedy nie ma nas dłuższy czas. Z pomocą przychodzą firmy zajmujące się ochroną obiektów. Jedną z nich jest ALMAK SECURITY z Lubania. Wprowadzając odpowiednie informacje do naszego systemu alarmowego to agencja ochrony otrzymuje sygnał o zdarzeniach i jest w stanie zareagować.

Istnieje możliwość podpięcia modułu GSM do istniejącego systemu alarmowego, który takiego modułu nie posiada.

Więcej…

System alarmowy w apartamencie w Szklarskiej Porębie

System alarmowy w apartamencie w Szklarskiej Porębie. W luksusowym apartamencie zamontowaliśmy nowoczesny system alarmowy. Zamiast klawiatury zastosowano 7 calowy panel Satela z ekranem dotykowym INT-TSH. Jako czujniki ruchu zamontowaliśmy czujki z nowej serii SLIM firmy Satel. Dodatkowo został zamontowany czujnik gazu ziemnego DG-1 ME sprzężony z systemem alarmowym. System alarmowy posiada możliwość powiadamiania wybranych użytkowników poprzez GSM.

Więcej…

System alarmowy w okolicach Olszyny

W nowo budowanym domu jednorodzinnym w Okolicach Olszyny zainstalowaliśmy system system alarmowy Satel Perfecta. Zastosowane zostały czujniki ruchu z nowej serii Satela SLIM. Sterowanie za pomocą klawiatury, aplikacji lub wiadomości SMS z powiadomieniem GSM.

Więcej…

Wideodomofon Vidos i stacja bramowa z zamkiem kodowym

Zdjęcia z montażu wideodomofonu Vidos oraz stacji bramowej z kamerą z dostępem na kod pin. Funkcjonalności takiego zestawu:

- Możliwość podglądu kto stoi przy furtce oraz rozmowa.

- Otwieranie bramy i furtki za pomącą panelu dotykowego na ekranie.

- Wejście na posesję po podaniu kodu pin przy furtce.

Więcej…
© 1998-2019 Jupiter  GRYFÓW ŚLĄSKI    Kontakt: 757814388, 757811454     E-MAIL     FACEBOOK

Szukaj