Jest to nasz kolejny projekt, który realizujemy w hotelach. Oprócz systemów monitoringu i systemów alarmowych realizujemy także instalacje przewodowe i bezprzewodowe dostępu do internetu. Zapewniamy także możliwość administracji i serwisu systemów.

Zadania jakie mieliśmy zrealizować:

  1. Dostęp do internetu dla gości hotelowych
  2. Zasięg w każdym pokoju hotelu
  3. Ograniczenie prędkości dla jednego użytkownika
  4. Ograniczenie sesji (autowylogowanie)
  5. Oddzielna sieć dla gości hotelu i biura
  6. Spersonalizowana strona logowania do sieci hotelowej.
  • Logo i nazwa hotelu
  • Regulamin dostępny na stronie logowania w języku polskim i niemieckim
  • Informacja o dostępie internetu wyłącznie dla gości hotelu

 Do tej pory internet działał tylko w restauracji. Ze względu na stosunkowo wolne łącze, należało ograniczyć sesję użytkownika, aby nie wysycał całkowicie dostępnego transferu. System automatycznie wylogowuje użytkownika po 14 dniach. Po połączeniu się do otwartej sieci, otwiera się strona internetowa z logiem hotelu, informacjami o logowaniu oraz regulaminem w języku polskim i niemieckim. Po wpisaniu hasła w odpowiednie pole następuje zestawienie sesji internetowej. System pamięta użytkownika i nie musi on już ponownie podawać hasła.

W hotelu zamontowaliśmy 9 Access Point'ów oraz główny serwer. 

 

 

Zapraszamy wszystkich z miejscowości: Jelenia Góra, Gryfów Śląski, Mirsk, Świeradów Zdrój, Olszyna, Lubań, Leśna, Radoniów, Chmieleń, Karłowice, Oleszna Podgórska, Ubocze, Biedrzychowice, Lubomierz, Pasiecznik, Rząsiny, Złotniki Lubańskie, Giebułtów, Wolimierz, Orłowice, Mroczkowice, Gierczyn, Pobiedna, Przecznica, Kotlina i okolice. Działamy w powiatach: lwóweckim, lubańskim, jeleniogórskim. Firma Jupiter to 20 lat doświadczenia. Oferujemy montaż serwis i konfigurację systemów monitoringu, systemów alarmowych, dostępu do internetu we własnej sieci internetowej. Sprzedaż i serwis kas fiskalnych ELZAB oraz serwis i sprzedaż sprzętu komputerowego.