Oprócz standardowego zestawu CCTV składającego się z kamer oraz rejestratora - zamontowaliśmy system podtrzymywania zasilania po jego zaniku. Oznacza to, że obraz z kamer będzie się jeszcze zapisywał nawet po wyłączeniu zasilania. Dodatkowo zamontowaliśmy oświetlenie budynku z reakcją na ruch z możliwością wyłączania i załączania z pilota.

Do rejestratora został doprowadzony internet z naszej sieci internetowej, dzięki temu klient zyskał możliwość zdalnego podglądu obrazu z kamer na swoim telefonie.

Przykładowy obraz z zamontowanych kamer:

Zapraszamy wszystkich z miejscowości: Jelenia Góra, Gryfów Śląski, Mirsk, Świeradów Zdrój, Mroczkowice, Orłowice, Krobica, Przecznica, Gajówka, Grudza, Kwieciszowice, Proszowa, Kłopotnica, Karłowiec, Brzeziniec, Rębiszów, Giebułtów, Kamień, Kotlina, Gierczyn, Mlądz i okolice. Działamy w powiatach: lwóweckim, lubańskim, jeleniogórskim. Firma Jupiter to 20 lat doświadczenia. Oferujemy montaż serwis i konfigurację systemów monitoringu, systemów alarmowych, dostępu do internetu we własnej sieci internetowej. Sprzedaż i serwis kas fiskalnych ELZAB oraz serwis i sprzedaż sprzętu komputerowego.