Sprawdź ceny internetu
Elektroniczne systemy zabezpieczeń
Kasy fiskalne
Sprawdź ceny kas fiskalnych ELZAB
Systemy alarmowe
System przywoławczy, monitoring, kontrola dostępu na oddziale w szpitalu w Janowicach Wielkich

Na nowo wyremontowanym oddziale szpitala rehabilitacyjnego w Janowicach Wielkich mieliśmy przyjemność montażu systemu powiadamiania dla pacjentów. System po naciśnięciu przycisku SOS powiadamia pielęgniarki o alarmie wyświetlając numer sali. Dodatkowo nad salą zapala się lampka informując z której sali nastąpił alarm. 

Oprócz wyżej wymienionego systemu zamontowaliśmy również system monitoringu korytarzy. Zastosowaliśmy tutaj kamery oraz rejestrator Hikvision z funkcją ColorVU (kolorowy obraz w nocy). Do dyżurki pielęgniarek zamontowaliśmy kontroler dostępu na kod oraz breloki zbliżeniowe. Całość wyposażyliśmy w system podtrzymania napięcia w razie jego zaniku.

Zapraszamy wszystkich z miejscowości: Janowice Wielkie, Mniszków, Radomierz, Trzcińsko, Miedzianka, Komarno i okolice. Działamy w powiatach: lwóweckim, lubańskim, jeleniogórskim. Firma Jupiter to 20 lat doświadczenia. Oferujemy montaż serwis i konfigurację systemów monitoringu, systemów alarmowych, dostępu do internetu we własnej sieci internetowej. Sprzedaż i serwis kas fiskalnych ELZAB oraz serwis i sprzedaż sprzętu komputerowego.