Sprawdź ceny internetu
Systemy alarmowe
Kasy fiskalne
Sprawdź ceny kas fiskalnych ELZAB
Elektroniczne systemy zabezpieczeń
Kamery ColorVu - Czyli kolorowy obraz w nocy oraz system alarmowy
Kamera HikVision z technologią ColorVu

Kolorowy obraz w nocy. Wielu producentów kamer stosuje już rozwiązania polegające na zastosowaniu dużej przysłony, czujnika o wysokiej wydajności i delikatnego oświetlenia uzupełniającego. Tutaj zastosowaliśmy kamery i rejestrator HikVision. Dodatkowo zainstalowaliśmy system alarmowy 

Kamery z technologią ColorVu generują obrazy w żywych kolorach nawet przy słabym oświetleniu, z czułością o wartości nawet do 0,0005 lux — jest to porównywalne do oświetlenia w bezksiężycową, rozgwieżdżoną noc. Tę niezwykłą zdolność do intensyfikacji minimalnego światła otoczenia osiągnięto dzięki dwóm zaawansowanym funkcjom:

  • F1.0 Super Aperture – Przechwytywanie jak największej ilości światła dla czujnika
  • Duży czujnik 1/1,2” – Maksymalne wykorzystanie dostępnego światła

Zapraszamy wszystkich z miejscowości: Miłoszów, Świecie, Złotniki Lubańskie, Złoty Potok, Stankowice, Sucha, Janówka, Kościelniki Górne, Kościelniki Średnie, Smolnik, Szyszkowa, Grabiszyce Dolne, Grabiszyce Średnie, Grabiszyce Górne, Jurków, Bartoszówka, Zacisze, Wolimierz i okolice. Działamy w powiatach: lwóweckim, lubańskim, jeleniogórskim. Firma Jupiter to 20 lat doświadczenia. Oferujemy montaż serwis i konfigurację systemów monitoringu, systemów alarmowych, dostępu do internetu we własnej sieci internetowej. Sprzedaż i serwis kas fiskalnych ELZAB oraz serwis i sprzedaż sprzętu komputerowego.