Kasy fiskalne
Sprawdź ceny kas fiskalnych ELZAB
Elektroniczne systemy zabezpieczeń
Systemy alarmowe
Sprawdź ceny internetu
Wdrożenie systemu kontroli czasu pracy w hotelach w Świeradowie Zdroju  ASA1222G-D/ASA1222G
Kontroler czasu pracy DAHUA ASA1222G-D

W hotelach w Świeradowie Zdroju wdrożyliśmy systemy kontroli czasu pracy DAHUA. Urządzenia pozwalają autoryzować oraz zapisywać informacje o przyjściu i wyjściu z pracy pracowników, co ułatwia rozliczanie przepracowanych godzin danego pracownika 

System umożliwia autoryzację pracowników za pomocą breloków zbliżeniowych, kodu (hasła) wpisywanego na klawiaturze przez pracownika oraz odciska palca. Dodatkowo podczas autoryzacji jest robione zdjęcie pracownika i zapisywane na karcie pamięci. Eksport danych można przeprowadzać za pomocą pendrive do arkuszy kalkulacyjnych lub za pomocą dedykowanego oprogramowania.

Zapraszamy wszystkich z miejscowości: Świeradów Zdrój, Czerniawa Zdrój, Mirsk, Mroczkowice, Orłowice, Krobica, Przecznica, Gajówka, Grudza, Kwieciszowice, Proszowa, Kłopotnica, Karłowiec, Brzeziniec, Rębiszów, Giebułtów, Kamień, Kotlina, Gierczyn, Mlądz i okolice. Działamy w powiatach: lwóweckim, lubańskim, jeleniogórskim. Firma Jupiter to 20 lat doświadczenia. Oferujemy montaż serwis i konfigurację systemów monitoringu, systemów alarmowych, dostępu do internetu we własnej sieci internetowej. Sprzedaż i serwis kas fiskalnych ELZAB oraz serwis i sprzedaż sprzętu komputerowego.