Kolorowy obraz w nocy. Wielu producentów kamer stosuje już rozwiązania polegające na zastosowaniu dużej przysłony, czujnika o wysokiej wydajności i delikatnego oświetlenia uzupełniającego. Tutaj zastosowaliśmy kamery i rejestrator HikVision. Dodatkowo zainstalowaliśmy system alarmowy
Kamery z technologią ColorVu generują obrazy w żywych kolorach nawet przy słabym oświetleniu, z czułością o wartości nawet do 0,0005 lux — jest to porównywalne do oświetlenia w bezksiężycową, rozgwieżdżoną noc. Tę niezwykłą zdolność do intensyfikacji minimalnego światła otoczenia osiągnięto dzięki dwóm zaawansowanym funkcjom:
F1.0 Super Aperture – Przechwytywanie jak największej ilości światła dla czujnika
Duży czujnik 1/1,2” – Maksymalne wykorzystanie dostępnego światła
Wczesne Ostrzeganie Dual Light 3Mpx Kamera śledzi i odstrasza intruza za pomocą komend w języku polskim. Jest modelem Dual Light, czyli w nocy może przesyłać obraz kolorowy z doświetlaniem białym światłem lub czarno-biały z doświetlaniem diodami IR. Dzięki zastosowaniu łączności Wi-Fi jej montaż może odbyć się w dowolnym miejscu, do którego dochodzi zasilanie 230V. Dostępna jest aplikacja na telefon, jak i samą kamerę można podłączyć i sterować z rejestratora NVR Tiandy.
Zainstalowaliśmy system alarmowy do ochrony domu jednorodzinnego. Za pomocą zewnętrznej czujki kurtynowej zabezpieczyliśmy dwie pompy ciepła oraz wejście do kotłowni.
System alarmowy ze strefą nocną zrealizowaną za pomocą czujek zewnętrznych Satel Opal. Dodatkowo system monitoringu z kamerami z kolorowym obrazem w nocy (color24).
Jedna z naszych kompleksowych realizacji od projektu - okablowania - montaż. System monitoringu, system alarmowy oraz wideo-domofon z możliwością podglądu kamer IP. System alarmowy podpięty pod grupę interwencyjną Almak Security. System alarmowy podzielony na strefy dzień/noc. Dodatkowo możliwość obserwacji widoku z kamer wokół posesji na dwóch monitorach wideodomofonu.
Zamontowaliśmy kilkanaście kamer monitorujących śmietniki i parkingi dla wspólnoty mieszkaniowej w Gryfowie Śląskim. Całość spięta w jednym systemie który umożliwia zdalny podgląd punktów z jednego centralnego miejsca. Do transmisji danych wykorzystaliśmy własną infrastrukturę światłowodową i kablową.