Terminale płatnicze POS na stałe zagościły w sklepach i punktach usługowych w Polsce. Mimo to jest wiele miejsc gdzie trudno nam zapłacić kartą płatniczą czy telefonem. Wiele firm obawia się wprowadzenia takich terminali do swojego biznesu. Obawiają się kosztów takich terminali, które obecnie znacznie spadły i wcale nie są wysokie. Co ciekawe obecnie można mieć nowoczesny terminal płatniczy całkowicie bezpłatnie.

Klienci lubią wygodę

Klienci chętniej wybierają punkty gdzie mogą zapłacić kartą lub obecnie także telefonem. Jest to wygodne, nie muszą szukać bankomatów i nie muszą nosić ze sobą gotówki. Niejednokrotnie spotykaliśmy się z sytuacją kiedy klient pytał o możliwość płatności kartą i kiedy słyszał odmowę i rezygnował z zakupu. Klient jest bardziej skory do zrobienia większych zakupów jeżeli punkt posiada terminal płatniczy.

Jak Cię widzą tak cię piszą

Posiadanie terminala to nie tylko ułatwienie dla klientów i sprzedawców, to także polepszenie wizerunku Twojej firmy. Posiadanie terminala powoduje także, że klient chętniej wróci do Ciebie na zakupy.

Dodatkowe opcje

Oprócz samych płatności kartami na terminalu można sprzedawać dodatkowe usługi: Płatności w walucie karty DCC czy doładowania prepaid

Dla różnych branż

W ofercie są dostępne są terminale dedykowane do specyficznych zastosowań np. dla hoteli z opcją preautoryzacji i odwołaniem preautoryzacji. Terminale mobilne (mPOS), których można używać w terenie - doskonale sprawdzają się w taksówkach, firmach kurierskich oraz na imprezach organizowanych w plenerze.

Ile kosztuje terminal POS?

Jeżeli nie posiadamy w ogóle terminala płatniczego możemy skorzystać ze specjalnego Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego "POLSKA BEZGOTÓWKOWA" - jest to wspólna inicjatywa wydawców kart, agentów rozliczeniowych, organizacji płatniczych VISA i MASTERCARD przy udziale Związku Banków Polskich i Ministerstwa Rozwoju.
W ramach tego programu firmy które nie posiadają terminala, a chcą przyjmować płatności bezgotówkowe mogą otrzymać dofinansowanie polegające na pokryciu kosztów posiadania terminala przez okres 12 miesięcy.

Jak długo się czeka na pieniądze?

Pieniądze z transakcji terminalowych są na koncie przedsiębiorcy na drugi dzień od dokonania transakcji.

Jakie są koszty terminala i prowizji od transakcji po 12 bezpłatnych miesiącach?

Stawki prowizyjne wachają się od 0,45% do 0,75% od transakcji na kartach polskich. W niektórych przypadkach prowizja może być znacznie niższa. Koszt najmu terminala wacha się w zależności od posiadanego modelu terminala i jest to najczęściej kwota pomiędzy 30 a 55 zł.

Czy to jest bezpieczne?

Bezpieczeństwo płatności to podstawa. Dlatego i od strony klienta i od strony sprzedawcy wszystko jest szyfrowane. Obsługa terminala jest prosta. Istnieje także możliwość integracji terminala z kasą fiskalną czy programem do obsługi sprzedaży.

Internet do terminala

Aby terminal płatniczy mógł funkcjonować potrzebuje dostępu do internetu. Może on być realizowany za pomocą podpięcia się terminalem do lokalnej sieci (routera) za pomocą kabla lub za pomocą WIFI. W przypadkach gdzie nie ma internetu stacjonarnego w terminalu montuje się kartę SIM która łączy się z siecią gsm GPRS.

Jeżeli jesteś zainteresowany wprowadzeniem obsługi płatności bezgotówkowych lub obniżeniem kosztów obsługi obecnego terminala skontaktuj się z nami:


tel.: 757814388
tel.: 757811454
LUB POPRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY

Zapraszamy firmy z miejscowości: Jelenia Góra, Gryfów Śląski, Krzewie, Młyńsko, Proszówka, Rząsiny, Ubocze, Wieża, Wolbromów, Mirsk, Mroczkowice, Orłowice, Krobica, Przecznica, Gajówka, Grudza, Kwieciszowice, Proszowa, Kłopotnica, Karłowiec, Brzeziniec, Rębiszów, Giebułtów, Kamień, Kotlina, Gierczyn, Mlądz, Świeradów Zdrój, Czerniawa Zdrój, Lubomierz, Pławna, Golejów, Milęcice, Pasiecznik, Janice, Zalesie, Chmieleń, Radoniów, Wojciechów, Maciejowiec, Oleszna, Popielówek, Pokrzywnik, Wleń, Bełczyna, Bystrzyca, Marczów, Nielestno, Przeździedza, Modrzewie, Klecza, Pilchowice, Strzyżowiec, Łupki, Radomice, Tarczyn, Stara Kamienica, Mała Kamienica, Nowa Kamienica, Barcinek, Rybnica, Antoniów, Kopaniec, Chromiec, Wojcieszyce, Kromnów, Olszyna, Grodnica, Bożkowice, Olszyna Dolna, Zapusta, Karłowice, Kałużna, Biedrzychowice, Krzewie Małe, Nowa Świdnica, Lubań, Henryków Lubański, Pisarzowice, Jałowiec, Kościelnik, Kościelniki Dolne, Uniegoszcz, Radostów Dolny, Radostów Górny, Radostów Średni, Mściszów, Nawojów Łużycki, Nawojów Śląski, Radogoszcz, Uniegoszcz oraz firmy z całej Polski.