Systemy alarmowe
Kasy fiskalne
Sprawdź ceny kas fiskalnych ELZAB
Elektroniczne systemy zabezpieczeń
Sprawdź ceny internetu
Lubań - kasy fiskalne ONLINE

Jesteś przedsiębiorcą z Lubania lub okolic? Potrzebujesz niezawodnej kasy fiskalnej? Takie są właśnie urządzenia fiskalne ELZAB. Nasza firma jest autoryzowanym dystrybutorem i serwisantem tej marki od 2000r. Dobierzemy sprzęt dopasowany do Twoich potrzeb związanych z określoną branżą. Zapewnimy serwis i wsparcie posprzedażowe.

Kasa tradycyjna, czy kasa ONLINE?

Od 1 maja 2019r. obowiązuje nowa ustawa VAT oraz rozporządzenie Ministerstwa Finansów o prowadzeniu sprzedaży przy pomocy nowych kas fiskalnych ONLINE. Wymóg wymiany lub zakupu nowego urządzenia będzie następował stopniowo. W pierwszej kolejności nowe kasy ONLINE będą musieli posiadać przedsiębiorcy:

- od 1 stycznia 2020r. - podatnicy sprzedający paliwo oraz świadczący usługi mechaniki pojazdowej i wymiany opon;
- od 1 lipca 2020r. - świadczący usługi związane z gastronomią, hotelarstwem (także sezonowo) oraz sprzedażą węgla;
- od 1 stycznia 2021r. - podatnicy świadczący usługi fryzjerskie, kosmetyczne, budowlane, prawnicze, w zakresie opieki medycznej świadczonej przez lekarzy i dentystów oraz z branży fitness.

W przypadku konieczności wymiany kasy fiskalnej warto zastanowić się już teraz nad zakupem kasy ONLINE, ponieważ w przyszłości wszystkie branże będą musiały prowadzić sprzedaż przy pomocy takiej kasy fiskalnej ONLINE.

Fiskalizacja, przeglądy, serwis

Urządzenia fiskalne nie są tradycyjnym towarem. Każda kasa fiskalna posiada książkę serwisową i wymaga obowiązkowych okresowych przeglądów. Obecnie według ustawy przegląd wykonuje się co 2 lata. Przeglądu dokonuje serwis wpisany w książkę serwisową (najczęściej sprzedawca urządzenia). Obsługujemy firmy i przedsiębiorców z miejscowości LUBAŃ i okolic Lubania.

W sprzedaży oprócz urządzeń fiskalnych posiadamy: wagi, szuflady na pieniądze, okablowanie, nakładki, karty pamięci dedykowane do kas fiskalnych, rolki papierowe do kas fiskalnych, kamery IP itp.

Nasi pracownicy posiadają nie tylko wiedzę związaną z urządzeniami fiskalnymi. Posiadają także szeroką wiedzę informatyczną. Na miejscu posiadamy serwis komputerowy. Ponadto wykonujemy takie usługi jak: montaż okablowania strukturalnego LAN, WiFi, montaż kamer monitoringu CCTV oraz systemów alarmowych.

Nie tylko kasa fiskalna

Terminal płatniczy POS (do płatności kartą, telefonem) to obecnie już standard. Czy wiesz, że jeżeli Twoja firma chciałaby wdrożyć taki sposób przyjmowania płatności, możesz mieć do 3 terminali całkowicie bezpłatnie przez rok.

 

AUTORYZOWANY SPRZEDAWCA I SERWIS URZĄDZEŃ FISKALNYCH ELZAB od 2000r.

tel. 757814388, 757811454, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.