Sprawdź ceny internetu
Systemy alarmowe
Elektroniczne systemy zabezpieczeń
Kasy fiskalne
Sprawdź ceny kas fiskalnych ELZAB

Szukasz dobrej i niezawodnej kasy fiskalnej?

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą i serwisantem kas fiskalnych ELZAB - wiodącego na rynku polskiego producenta urządzeń fiskalnych. Kasa fiskalna jest niezbędnym elementem w przypadku prowadzenia działalności gospodarczej i sprzedaży towarów i usług osobom fizycznym. Poszukujesz kasy fiskalnej w miejscowości Mirsk. Posiadamy kasy fiskalne dla różnych branż. Kasy fiskalne dla  lekarzy. Kasy fiskalne dla hoteli, agroturystyki, pensjonatów. Kasy fiskalne dla mechaników samochodowych. Kasy fiskalne dla gastronomi. Posiadamy w sprzedaży kasy fiskalne mobilne oraz stacjonarne, a także inne urządzenia np. drukarki fiskalne.

Kasy fiskalne ON-LINE

Od 1 maja 2019r weszła w życie nowa ustawa o VAT. Wprowadza ona wiele zmian w dotychczasowej polityce fiskalnej. Jedną z największych zmian jest wprowadzenie kas fiskalnych ON-LINE. Kasy te będą podłączone do internetu tak jak telefon czy laptop i będą przesyłać dane do Centralnego Repozytorium Kas prowadzonego przez Ministerstwo Finansów. ELZAB posiada w swojej ofercie szerokie spektrum kas fiskalnych ON-LINE, od kas mobilnych do stacjonarnych. W przypadku kas ONLINE jak i tradycyjnych kas fiskalnych obsługujemy także firmy z miejscowości Mirsk.

Kasa fiskalna i terminal płatniczy

Nowoczesne kasy fiskalne ONLINE współpracują z terminalami płatniczymi. Jeśli nie posiadasz jeszcze terminala płatniczego możesz skorzystać z programu POLSKA BEZGOTÓWKOWA i użytkować do 3 terminali całkowicie bezpłatnie przez 12 miesięcy .Program ten jest dostępny także dla firm z Mirska.

Serwis kasy fiskalnej

Urządzenia fiskalne wymagają obowiązkowych przeglądów. Raz na 2 lata wymagany jest obowiązkowy przegląd kasy fiskalnej. Zwróć uwagę na koszty takich przeglądów. U nas zawsze konkurencyjne ceny obsługi serwisowej. 

AUTORYZOWANY SPRZEDAWCA I SERWIS KAS FISKALNYCH ELZAB od 2000r.

GRYFÓW ŚLĄSKI ul. KOLEJOWA 65-66

tel: 757814388 | 757811454 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.